Opravdu?

Letní tábor STAR WARS

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Study21.cz

Aktualizované: 29.01.2016 00:00

Základné informácie

Odjakživa existuje boj dobra se zlem. My se připojíme k rytířům řádu Jedi a budeme bránit hodnoty, na kterých stojí republika. Temná strana Síly nesmí vyhrát! Čeká nás spaní ve stanu, učení se dovednostem rytířů Jedu jako je samostatnost a učení angličtiny
Dátum:
24.07.2016 - 05.08.2016
Vek:
5 - 15 rokov
Voľné miesta:
40  /  50   (zostáva / max)
Základní cena:
4 700 Kč
184,71 EUR

Kontaktná osoba

Jakub Rozkyal
 
725 891 424

Miesto konania

 
Klatovy
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 49,28638°, 13,45723°

Program

Typ tábora: Stanové
Ubytování: Stany

Program
Odjakživa existuje boj dobra se zlem a my se připojíme k rytířům řádu Jedi a budeme bránit hodnoty, na kterých stojí republika. Temná strana Síly nesmí vyhrát! Čeká nás spaní ve stanu, učení se dovednostem rytířů Jedu jako je rozdělávání ohně, samostatnost, schopnost práce ve skupině a učení se angličtině. Celý tábor nás provází anglický rodilý mluvčí a absolventi rytířské akademie. Zakládáme si na následujících věcech:◾Angličtina - součástí programu je angličtina - slouží jako doplněk, tyto aktivity vede rodilý mluvčí a kvalifikovaný český lektor. Děti mají příležitost využít angličtinu v praxi a dle zkušenosti víme, že jsou z toho nadšené. Řada z nich si po táboře s lektorem píše i do zahraničí. Naopak není problém ani s dětmi, které ve škole angličtinu nemají. Máme skupinu úplných začátečníků.◾Kvalitně připravený program - před táborem máme řadu schůzek, kde vedoucí a praktikanti připravují celý tábor, každý večer na táboře upřesňujeme program na následující den.

Okolie

Na rok 2016 jsme opět hledali nejlepší místo, kde bychom tábor uspořádali a nakonec jsme dospěli k tomu, že lepší místo než Puchverk není! Pro léto 2016 tedy zůstáváme v osvědčené lokalitě a můžeme o to více energie věnovat přípravám samotného programu.Jedná se o táborovou základnu skautů ze Žatce, kde se pořádají nejen dětské tábory pěknou řádku let. V blízkosti tábora je potok pro osvěžení, spí se opět ve stanech a součástí tábora je také dřevěná budova sloužící jako jídelna a herna. Mnohé jistě potěší nově zrekonstruované suché záchody a sprchy s teplou vodou. Pro naši celotáborovou hru je důležité, že se v okolí nalézají nekonečné prostory galaxií, hluboká jezera a neprostupné lesy.

Doprava

Doprava je zajištěna hromadně z Prahy vlastním autobusem. Možné je nastoupit v předstihu v Nymburce.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár