Opravdu?

Letní tábor na zkoušku

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: VIA LUCIS - LABYRINT S&RS, s.r.o.

Aktualizované: 17.06.2016 00:00

Základné informácie

Letní tábor na zkoušku
Dátum:
21.08.2016 - 27.08.2016  
Vek:
6 - 12 rokov
Kapacita:
20
Cena:
2 100 Kč
78,18 EUR
Prihláška:

Kontaktná osoba

Mgr. et Mgr. Bc. Dana Pavlišová

Miesto konania

 
Svitavy
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,82313°, 16,44482°

Program

Typ tábora: Pro děti
Ubytování: Stany s podsadou a budova

Program
Základem programu je legenda a příběh, který provází celý tábor jako motivaci ke hrám... Hry jsou sportovní, umělecké, naučné, zábavné prostě od všeho něco: táboráky, výlety a tábornická činnost samozřejmostí. V programu jsou zastoupeny nejen oddílové klasické táborové hry, ale i nejrůznější individuální aktivity. Děti si mohou vyzkoušet výtvarné činnosti, taneční aktivity, frisbee hry, Kubb, nebo jednoduché pohybové a kooperativní hry. Společné hry jsou nabízeny od sportovních turnajů, přes kreativní hry, až po klasickou stezku odvahy. Také se vypravíme na výlety do okolí.

Okolie

Tábor se nachází v krásném prostředí Českomoravské vysočiny mezi loukami a lesy, umístěný nad údolím blízko lesa, který je častým dějištěm táborových her. Děti jsou zde ubytované ve stanech s podsadou a k dispozici jsou nově zbudované umývárny se sprchami a toaletami. Na základně je velká zděná budova, která slouží jako jídelna a klubovna. Budova má terasu, která slouží při nepříznivém počasí k hrám, relaxaci, večerní diskotéce, ale i příjemnému stravování během celého pobytu. V areálu je travnaté hřiště, kde děti mohou hrát různé sportovní hry jako např. vybíjená, fotbal a další. V budově je také kuchyně, zdravotník, sklad sportovního náčiní a organizační místnost.

Doprava

Způsob dopravy- vlastní doprava na tábor a z tábora.Děti je možné na tábor dopravit buď linkovým autobusem (Svitavy - Litomyšl) nebo vlakem ČD, který je vypravován z nejbližších měst (Svitavy, Polička). Nejlepším řešením je dovézt děti na tábor autem.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár