Opravdu?

The Villa Anglický příměstský tábor děti

Usporiadateľ: The Villa 4Kids, z.ú.

Aktualizované: 15.02.2021 15:57

Základné informácie

The Villa Summer Camp je anglický tábor, který nabízí týden plný zábavy. Děti jsou tzv. ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu. Lektor se může přizpůsobit tempu a zájmům dětí.
Dátum:
12.07.2021 - 27.08.2021  
Vek:
6 - 12 rokov
Cena:
2 999 Kč
117,63 EUR

Turnusy

Kontaktná osoba

Dagmar McCaffrey
 
775 385 785

Miesto konania

 
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,07369°, 14,46750°

Program

Typ tábora: Jazykové
Ubytování: Bez ubytování

Program
Důraz je kladen na využití angličtiny v běžném životě včetně pokynů v rámci soutěží a prezentací činností nebo uměleckých děl, která děti během letního tábora vytvoří. Do týdenního programu jsou zařazeny vycházky, jeden výlet po Praze, ten bývá nejčastěji do ZOO, ale dle počasí může být zařazeno Technické muzeum, Botanická zahrada, Pražský hrad s bludištěm, Petřínská rozhledna, DOX a další. Pokud je příznivé počasí, chodí děti ven do parku na piknik nebo za jiným dobrodružstvím. Mezi časté polodenní výlety patří: Park Gutovka (minigolf, lanový park), Hostivařská přehrada, knihovna na Vinohradech, park u Vinohradské vodárny, bazén atp.Jelikož se jedná o prázdninový program, je cílem tábora hlavně jazyk používat a odbourat možné zábrany. V rámci složení každé skupiny vedeme děti k tomu, aby si pomáhaly a aby si pestré aktivity užily. Není výjimkou, že se k nám děti rok od roku vracejí.

Okolie

Tábor se koná v prostorách naší vily na Vinohradech, ve dvou k tomu vyhrazených hernách/hernoučebnách, plných kvalitních jazykových her a dalších materiálů, včetně bohatého venkovního vyžití (v závislosti na počasí).

Doprava

Rodiče dopraví děti do sídla jazykové školy. Starší děti se mohou po dohodě se školou a rodiči dopravovat sami.