Opravdu?

Star wars - Anakinova akademie

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Táborová jízda

Aktualizované: 24.03.2017 00:00

Základné informácie

Vydej se s námi i Ty do tajemné galaxie daleko, daleko odsud! Klonové války jsou v plném proudy a historie čeká na hrdiny, kteří se nebojí žádného dobrodružství. Staň se studentem proslulé akademie Anakina Skywalkera! Více infa na www.taborovajizda.cz a FB
Cena:
3 950 Kč
154,66 EUR
Voľné miesta:
55  /  70   (zostáva / max)
Dátum:
12.08.2017 - 26.08.2017
Vek:
7 - 17 rokov
WWW:

Kontaktná osoba

Martin Vojtěch
 
605947103

Miesto konania

 
Jablonec nad Nisou
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,65399°, 15,21938°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Součástí programu je samozřejmě i celotáborová hra. Letošní rok nás čeká Anakinova akademie. Celotáborová hra bude děti doprovázet doslova na každém kroku. Těšit se mohou na tradiční hry(fotbal, beach volejbal, vybíjená..), ale i hry netradiční(bojové hry, noční výpravy, strategické hry..). Děti se naučí i novým dovednostem: vázání uzlů, morseova abeceda, zdravověda, hvězdářství,střelba ze vzduchovky.. Večerní program dopňujeme o diskotéky, táboráky, casino... Pro představu můžete navštívit naše webové či facebookové stránky, kde naleznete fotografie i videa z předešlých let. (http://taborovajizda.cz/, facebook: Táborová jízda)

Okolie

Naše tábořiště se nachází v Plátěné osadě, Splzově nedaleko města Železný Brod. Přímo táborem nám protéká řeka Jizera, kterou s dětmi využíváme k letnímu osvěžení a jízdě na loďkách. Mimo jiné se v blízkosti nachází Český ráj, jež nám umožňuje pestré celodenní výlety.

Doprava

Za 14 denním dobrodružstvím se vydáme ze žambereckého nádraží. Čas odjezdu bude upřesněn v propozicích. Samozřejmě je zde možnost individuální dopravy na místo určené.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár