Opravdu?

LST Ohrazenice

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Spolek rodičů Základní školy Milín

Aktualizované: 20.01.2020 09:40

Základné informácie

Tábor se nachází v krásné přírodě Brdských lesů u obce Ohrazenice, nedaleko Jinců. Ubytování je ve stanech s podsadou. Koupání v přilehlém koupališti.

Najdete nás na facebooku zde

Dátum:
19.07.2020 - 31.07.2020  
Vek:
7 - 15 rokov
Kapacita:
50
Cena:
3 800 Kč
139,45 EUR
Prihláška:
Druh tábora:
Zameranie tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Jiří Pižl
 
604122549

Miesto konania

 
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,78417°, 13,95485°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Celotáborová hra, soutěže, hry, tábornické dovednosti, míčové hry, koupání, legrace, dobrodružství, turistika, příroda, …. Děti budou rozdělení do oddílů. V každé hře děti získavají body do celotáborové hry jejíž vítěz je vyhlášen na konci tábora. Hry jsou předem dobře připravené a je v první řadě dbáno na bezpečí dětí. Hry budou různého druhu např. pohádkové,sportovní a hlavně zábavné. Budeme dělat i táborový oheň, kde si s dětmi upečeme buřty. Děti také využijí venkovního koupaliště, dětské fotbalové a volejbalové hřiště. Odměny se dětem budou dávat každý večer, jaké ten den konaly hry.

Okolie

ohraničené ze dvou stran potokem a koupalištěm v klidném prostředí. V okolí i přímo v táboře je mnoho vhodných míst k hraní her ale i ke krásným vycházkám. V areálu tábora je k dispozici klubovna, vojenský jídelní stan, přírodní umývárny, sprchy a WC. Stravování: 5 krát denně z domácí kuchyně.

Doprava

Doprava vlastní. Na tábor se dostanete autem. Pojedete přes Jince a odbočíte na Ohrazenice.Bližší popis cesty s mapkou bude zaslánpo podání přihlášky.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár