Opravdu?

VideoCamp

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: ZR Games s.r.o.

Aktualizované: 10.11.2016 00:00

Základné informácie

Pro moderní holky a kluky ve věku 12 – 18 let. Baví tě tvořit videa a Youtubeři jsou tvými ikonami? Setkej se s nimi na táboře a nauč se od nich točit opravdu strhující videa!
Dátum:
01.07.2017 - 15.08.2017  
Vek:
12 - 18 rokov
Kapacita:
100
Cena:
5 990 Kč
237,46 EUR

Kontaktná osoba

 
605852327

Miesto konania

 
Strakonice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,16575°, 13,88913°

Program

Typ tábora: Filmový, herecký
Ubytování: Budova

Program
Svět dobývají videa a YouTube. Přijeď na VideoCamp a nauč se natáčet videa, vlogy, krátké filmy a Let’splaye. Zjistíš, jak postupovat za kamerou i před ní. Poznáš nové kamarády a možná i budoucí parťáky. Povzbuď svou kreativitu a rozšiř si obzory. Přesně to potřebuješ k nastartování slibné kariéry!VideoCamp je členem rodiny populárních táborů 4CAMPS – tábory pro moderní děti a mládež, které pravidelně navštěvují Youtubeři a odborníci zajišťující výuku táborových činností a workshopů. VideoCamp můžeš navštívit v létě, během podzimních prázdnin a také během zimy při jarních prázdninách. Užij si spoustu zábavy s přáteli a Youtubery během celého roku.

Okolie

Táborový areál se nachází v krásném městě Volyně v jižních Čechách. Táborníci jsou ubytováni v plně vybavené internátní škole. Ubytování je v 2 – 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v profesionální jídelně.Venkovní sportoviště je vhodné pro hry jako fotbal, softbal, volejbal, přehazovaná, malá kopaná a další. Nedaleko areálu se nachází koupaliště. V případě špatného počasí je k dispozici nadstandardně vybavená tělocvična s horolezeckou stěnou a fitko.PC učebna je vybavena moderními počítači s rychlými procesory, našlápnutými grafickými kartami a LCD monitory zajišťujícími vynikající podmínky pro hraní a výuku.

Doprava

Chcete jet na VideoCamp a nemáte se tam jak dostat? Zajistili jsme pro Vás autobusovou dopravu, která Vás dopraví z nástupních míst až na VideoCamp a zpátky. Stačí jí přiobjednat jako doplňkovou službu u registrace.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár