Opravdu?

Piráti na Sebuči

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Eldorádo, z.s.

Aktualizované: 18.04.2017 00:00

Základné informácie

Eldorádo Sebuč organizuje během školního roku tři tematicky zaměřené víkendové akce a v průběhu letních prázdnin, dvoutýdenní letní tábor, který má každý rok jiné téma. Pro tento rok jsme zvolili pirátskou tématiku.
Dátum:
23.07.2017 - 05.08.2017  
Vek:
6 - 17 rokov
Voľné miesta:
40  /  45   (zostáva / max)
Cena:
4 200 Kč
160,55 EUR

Kontaktná osoba

Petr Šípek
 
608072327

Miesto konania

 
Náchod
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,40219°, 15,96770°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Tábor má každý rok jiné téma. Dospělí si připravují kostýmy, vedení tábora vymýšlí etapy celotáborové hry (tematicky laděné časové úseky v programu). Etap bývá 3-5 dle délky tábora + tzv. bojové dny, kdy děti se svými vedoucími opouští tábořiště, stavějí si přístřešek v lese, kde 1-2 noci přebývají, a formou her a zašifrovaných vzkazů od spojenců se snaží přemoci nepřítele. Míváme obvykle 4 oddíly po 10 dětech a u každého oddílu 2-3 dospělé (vždy min. 1 žena a 1 muž - působení mužského a ženského elementu). Počty vedoucích se odvíjejí hlavně od toho, jak mají vedoucí o prázdninách volno - práce, VŠ studia, VŠ stáže a praxe. Ale vždy jsou u oddílu minimálně dva.Všechny akce jsou vždy kvalitně zabezpečeny. V naší skupině vedoucích se např. pohybují studovaní pedagogové, zdravotníci (budoucí lékaři studující Všeobecného lékařství na UK a MU), dětská psycholožka, bakalář umění, vrcholový sportovec (bojové sporty), milovníci deskových her, pobytů a přežití v přírodě, tábornického umění a další.

Okolie

Základna je umístěna na klidné louce vedle potoka Běluňky mezi obcemi Chvalkovice a Dolany. V těsné blízkosti tábora je les vhodný pro hry a louka s hřištěm. Táborem protéká již zmíněný čistý potok, na kterém se nachází tůň s možností koupání.

Doprava

Doprava je organizována hromadně prostřednictvím soukromého dopravce. Odjezdy organizujeme z Prahy, Hradce Králové a Jaroměře. Při větším zájmu (6 a více účastníků) není problém domluvit další odjezdové místo.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár