Opravdu?

Týdenní tábor s angličtinou

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: JS FAN, s.r.o.

Aktualizované: 22.06.2016 00:00

Základné informácie

Týdenní pobytový tábor s výukou angličtiny v krásném prostředí Krkonoš. Určeno dětem ve věku 5-12 let, všech jazykových úrovní. Dopoledne děti čeká výuka angličtiny zábavnou, hravou metodou a odpoledne hry, soutěže a doprovodný program.
Dátum:
23.07.2016 - 30.07.2016
Vek:
5 - 12 rokov
Voľné miesta:
24  /  45   (zostáva / max)
Základní cena:
5 390 Kč
211,83 EUR

Kontaktná osoba

Renáta Prokopová
 
777147599

Miesto konania

 
Liberec
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,73541°, 15,44441°

Program

Typ tábora: Jazykové
Ubytování: Horská chata

Program
V dopoledních hodinách se budou děti věnovat výuce angličtiny. Ta probíhá zásadně hravou, interaktivní metodou tak, aby bavila i ty nejmenší. Pro tyto účely jsou děti rozděleny do menších a jazykově i věkově vyrovnaných skupin. Výuku vedou zkušené lektorky naší jazykové školy. Odpoledne děti čeká celá řada her a soutěží v rámci celotáborové hry s názvem "Výlet do světa Mimoňů". V rámci těchto aktivit bude opět procvičována angličtina a upevňována slovní zásoba, kterou se děti naučily během dopoledne.Kromě toho se děti mohou těšit také na různorodý doprovodný program v podobě táboráku, karnevalu, soutěžení o ceny, večerní hry či výletu do města. Případným zájemcům nabízíme také možnost lekcí jízdy na in-line bruslích, vedených zkušenou lektorkou RTS Praha.

Okolie

Tábor probíhá v krásném a klidném prostředí ski areálu Studenov v Rokytnici nad Jizerou. Ubytovaní jsme v Junior hotelu Roxana, který je obklopen zelení a vzdálen od větších komunikací. Děti jsou ubytovaní v pokojích s vlastním sociálním zázemím, zpravidla po 3-4. Výjimečně se mohou vyskytnou pokoje po 2 či 5. Chata disponuje celou řadou společenských prostor a náleží k ní také krytý bazén nebo venkovní hřiště či krytá pergola. Pokud to počasí dovolí, většina aktivit, včetně dopolední výuky, probíhá venku na čerstvém vzduchu.

Doprava

Dopravu na tábor zajišťuje jazyková škola JS FAN pronajatým autobusem. Odjezd je v ranních hodinách od ZŠ Květnového vítězství 57, Praha 11. Do stejných míst se o týden později zase vrací. V průběhu cesty dělá řidič jednu zastávku.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár