Opravdu?

MATRIX

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Hampson 4KIDS z.s.

Aktualizované: 10.10.2016 00:00

Základné informácie

Prázdninový kurz MATRIX to je svět angličtiny specielně pro středoškoláky před maturitou a vysokoškoláky (varianta Premium). Intenzivní výuku na pozadí obvyklých maturitních témat jsme citlivě zkombinovali s prázdninovými činnostmi.
Dátum:
28.07.2017 - 04.08.2017  
Vek:
16 - 26 rokov
Kapacita:
11
Cena:
12 000 Kč
458,1 EUR

Kontaktná osoba

Dana Weberová
 
326732732

Miesto konania

 
Mladá Boleslav
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 50,50497°, 14,94728°

Program

Typ tábora: Jazykové
Ubytování: Penzion

Program
Kurz MATRIX to je svět angličtiny specielně pro středoškoláky před maturitou a pro studenty vysokých škol, kteří by rádi zdokonalili své jazykové dovednosti a připravili se na některou z mezinárodních zkoušek z angličtiny. Intenzivní výuku jsme citlivě zkombinovali takovým způsobem, aby byla podnětná a zajímavá pro mladé lidi. Maturanti budou na kurzu seznámeni se základní strukturou maturitní zkoušky z anglického jazyka a budou systematicky rozvíjet jazykové dovednosti, které jsou nutné pro její úspěšné absolvování. Zároveň budou průběžně opakovat gramatiku, která je zahrnuta do úrovně maturitní zkoušky. Velký důraz však bude kladen i na rozvoj slovní zásoby a komunikačních dovedností. Uvažuje-li student o tom, že bude skládat maturitní zkoušku ve vyšší obtížnosti (B2), může se po absolvování prvního dne na kurzu po poradě s lektorem rozhodnout, zda bude ve skupině využívající speciální učebnice pro zkoušku v pokročilosti B1, či zda bude ve skupině, která využívá učebnice cílené na zkoušky úrovně B2.

Okolie

Kurz probíhá na statku z patnáctého století, který byl speciálně upraven na středisko pro náš způsob výuky. Na statku najdete absolutní klid a soukromí. Vybavení je zcela podřízené výuce angličtiny a statek slouží výhradně k tomuto účelu. V areálu jsou tři učebny včetně relaxační místnosti a krytá venkovní učebna. Studenti během kurzů na statku bydlí v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hampson zajišťuje i stravování v podobě výborné domácí kuchyně. Studenti mají zajištěnu snídani, teplý oběd a teplou večeři.

Doprava

individuální

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár