Opravdu?

English in the Garden

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Hampson 4KIDS z.s.

Aktualizované: 10.10.2016 00:00

Základné informácie

Myslíte, že zdokonalovat se intenzivně v angličtině se dá jen na školní sesli před tabulí? Poznejte v našem institutu, že to jde i jinak. V bývalém statku na prahu Českého ráje zakusíte na vlastní kůži, že člověk se může během jednoho týdne hodně naučit.
Dátum:
14.07.2017 - 21.07.2017  
Vek:
12 - 99 rokov
Kapacita:
11
Cena:
16 200 Kč
620,45 EUR

Kontaktná osoba

Dana Weberová
 
326732732

Miesto konania

 
Mladá Boleslav
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 50,50497°, 14,94728°

Program

Typ tábora: Jazykové
Ubytování: Penzion

Program
Mv Hampsonu vás rádi učíme zážitkem. Instruktáž v angličtině pro kolektivní hry a typicky prázdninové aktivity v přírodě a jejich následné prožití (opět v angličtině) - to jsou momenty, které váš mozek nezapomene. Primárním efektem je pro nás vždy vaše angličtina, sekundárním přínosem je následně pocit zajímavě strávené části prázdnin. English In The Garden je mimořádný zážitkový týdenní prázdninový kurz s podobnou strukturou, časovým programem i značnou intenzitou jako naše systematické týdenní kurzy. Kurz jsme připravili ve dvou variantách, týden pro studenty pokročilostí Elementary a Pre-Intermediate, týden pro studenty pokročilostí Intermediate a Upper-Intermediate. Posluchači budou teprve na kurzu rozdělení do skupin dle své úrovně pokročilosti.

Okolie

Kurz probíhá na statku z patnáctého století, který byl speciálně upraven na středisko pro náš způsob výuky. Na statku najdete absolutní klid a soukromí. Vybavení je zcela podřízené výuce angličtiny a statek slouží výhradně k tomuto účelu. V areálu jsou tři učebny včetně relaxační místnosti a krytá venkovní učebna. Studenti během kurzů na statku bydlí v jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hampson zajišťuje i stravování v podobě výborné domácí kuchyně. Studenti mají zajištěnu snídani, teplý oběd a teplou večeři.

Doprava

individuální

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár