Opravdu?

Věda hrou

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: FasTracKids centrum rozvoje

Aktualizované: 29.03.2017 00:00

Základné informácie

VĚDA HROU je příměstský tábor určený pro 6 až 10leté děti.FasTracKids vědci budou zkoumat a experimentovat s vodou, technologiemi, molekulami, magnety a rostlinami, … Své kritické myšlení procvičí na hypotézách, které si následně vyzkouší v praxi.
Cena:
3 950 Kč
152,92 EUR
Voľné miesta:
5  /  8   (zostáva / max)
Dátum:
14.08.2017 - 18.08.2017
Vek:
6 - 10 rokov
WWW:

Kontaktná osoba

Silvie Knížetová
 
730 802 507

Miesto konania

 
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,09230°, 14,43657°

Program

Typ tábora: Příměstské
Ubytování: Bez ubytování

Program
Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný? To a ještě mnohem více FasTrack Camps nabízí dětem ve věku 3–10 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestavený na základě studií předních světových vědců. FasTrack Camps nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci rozvíjet i o prázdninách. Soustředí se na to, aby se malí průzkumníci po celou dobu dobře bavili. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním.Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém velkém hřišti nebo na tematické exkurzi.Rádi Vás přivítáme před zahájením příměstského tábora na bezplatné lekci programu FasTrack FUNdamentals. Po předchozí dohodě je to možné Po-So. Získáte jistotu, že FasTracKids centrum rozvoje je tím pravým místem pro rozvoj vašich dětí.Nabízíme také řadu jiných tematických táborů pro děti od 3 do 10 let v 9 termínech od 3.7. do 1.9. 2017.Navštivte naše stránky pro plný výčet příměstských táborů. Každý týden budeme mít 2 různé tábory.Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu S nebo BEZ oběda.

Okolie

Dopolední program běží převážně v našem certifikovaném FasTracKids centru rozvoje na Florenci. Na zážitkové obědy chodíme do sousedního ****hotelu Opera. Odpoledne trávíme čas na blízkém dětském hřišti v Lannově ulici, chodíme na exkurze a další místa. Naše centrum rozvoje si můžete přijít prohlédnout v rámci bezplatných ukázkových hodin programu FasTrack FUNdamentals a uvidíte, zda-li se dětem u nás bude líbit.

Doprava

Ideální dopravní dostupnost zajišťuje těsná blízkost Florence a magistrály. Naše centrum se nachází 1 min. pěšky od tramvajové zastávky Těšnov (14) a 4 min. pěšky od zastávky Florenc – metro: B a C – tramvaj: 3, 8, 52 – autobus:133, 135, 175, 207 + velké množství případných dálkových linek. Autem k nám pohodlně sjedete z magistrály a pohodlně zastavíte přímo před domem, kdo nevyzkouší neuvěří :-) Někteří klienti k nám jezdí dokonce vlakem na nedaleké Masarykovo nebo Wilsonovo nádraží.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár