Opravdu?

Tábor Zábavička 2021 - Marvel

Usporiadateľ: Zábavička, z.s.

Aktualizované: 08.04.2021 21:55
Dátum:
04.07.2021 - 17.07.2021  
Vek:
6 - 15 rokov
Kapacita:
60
Cena:
6 100 Kč
238,51 EUR
Poznámka k ceně:
poskytujeme sourozeneckou slevu
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Martina Čeledová
 
607220028

Miesto konania

 
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,39736°, 15,82843°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Chatky

Program
V letošním roce se celotáborová hra odehraje v duchu Marvel, kde vás čeká spoustu zábavných i akčních etapových her. Jsou pro vás připravené také různé a oblíbené klasické táborové činnosti a hry, stezka odvahy (nepovinná), noční bojová hra, diskotéky, táborák, koupání, celodenní výlet.

Okolie

Rekreační středisko Meziříčko se nachází u obce Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis, stolní tenis), půjčovnu sportovních potřeb a loděk. Mezi chatkami jsou asfaltové cesty.Dětem bude poskytována strava 5xdenně (snídaně, oběd, svačina, večeře a 2. večeře) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Meziříčko. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí a jeho zástupce jsou držiteli certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy případně Velkého Meziříčí.

Doprava

Poskytujeme sourozeneckou slevu. Cena zahrnuje dopravu Z Havlíčkova Brodu nebo Prahy, ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, pojištění, výlet, programové a materiální zabezpečení dětí.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár