Opravdu?

Tábor pro rodiče s dětmi 2016

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Envicentrum Pro krajinu Vysoké Pole

Aktualizované: 23.02.2016 00:00

Základné informácie

Prožijte prázdniny se svými ratolestmi v malebné valašské krajině. Prostřednictvím aktivit nabitých bádáním a tvořením poznejte krásy Valašska a objevte jeho poklady.
Dátum:
25.07.2016 - 29.07.2016  
Vek:
3 - 99 rokov
Kapacita:
30
Cena:
2 000 Kč
75,41 EUR

Kontaktná osoba

Radka Brtišová
 
733 312 712

Miesto konania

 
Zlín
Zlínský kraj
Česká republika

GPS: 49,18004°, 17,93026°

Program

Typ tábora: Pro rodiče s dětmi
Ubytování: Budova

Program
PROGRAM Připravili jsme pro Vás pět dnů plné zábavných her a speciálně upravených výukových programů pro děti, které jsou zaměřeny jak na tradice Valašska, tak na přírodu kolem nás. Program současně prolíná celotáborová hra. Těšit se můžete na výrobu tradičních produktů, na výlety do okolí s průvodcem a samozřejmě na táborák. Aktivity probíhají v okolí Envicentra, avšak v případě nepříznivého počasí máme nachystanou také druhou alternativu. Rodiče mohou využít pro relaxaci a odpočinek naši chaloupku nebo po domluvě si zapůjčit kolo či hole pro nordic walking. Hry jsou určeny jak pro děti, tak pro rodiče, kteří se jich mohou také zúčastnit. Jelikož je na Envicentru velké hospodářství, zájemci se mohou zapojit do ranního „poklúzání hydu“. Tento program je pro ranní ptáčata, které chtějí poznat naše zvířecí kamarády a naučit se, jak se o ně starat. Programy na které se můžete těšit: Výlet koňským povozem k památníku Ploština. Výlet na „Mýtickou horu bohů“ Klášťov - Nevšední výlet do přírody za

Okolie

STRAVOVÁNÍ Zajištěna je plná penze, 5krát denně v nedalekém HOSTINCI NA LESOVNI, který se nachází v samotném centru obce. Samozřejmostí je pitný režim po celý den. Možnost zajištění stravy pro alergiky.1) Ubytování v EnvicentruV podkroví Envicentra je k dispozici samostatný čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou a dvoulůžkový, pětilůžkový a čtyřlůžkový pokoj se společnou kuchyňkou včetně sociálního zařízení. Po domluvě lze přidat dětskou postýlku a přistýlku (matrace včetně lůžkovin). V budově se nachází jídelna i kuchyň, která je plně vybavena kuchyňským nádobím, troubou, vařičem, ledničkou i mikrovlnkou.

Doprava

Individuální doprava.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár