Opravdu?

Airsoftový tábor pro děti S.P.A - Kemp

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Spolek přátel airsoftu

Aktualizované: 14.06.2017 19:27

Základné informácie

O co půjde v SPA-Kempu?

Jedná se o letní dětský airsoftový tábor zaměřený na určité téma vojenství, letošní téma je Vojenská akademie. Téma simuluje klasický vojenský výcvik, ten je samozřejmě uzpůsoben možnostem a výchově mládeže a v neposlední řadě -  jejich zábavě. Novinkou tábora pro rok 2017 je rozdělení Vojenské akademie na dvě části a to Junior a Veterán akademii. Program bude pro obě skupiny stejný, pouze s rozdílem náročnosti a rychlosti výcviku.

 

Dátum:
12.08.2017 - 23.08.2016  
Vek:
12 - 99 rokov
Voľné miesta:
15  /  70   (zostáva / max)
Cena:
3 700 Kč
135,78 EUR
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:
Zameranie tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Parthová Lucie
 
739044180

Miesto konania

 
36453 Čichořice
Karlovy Vary
Karlovarský
Česká republika

GPS: 50,09706°, 13,27204°

Program

Typ tábora: Airsoftový
Ubytování: Chatky

Program
letní dětský airsoftový tábor SPA Kemp - je zaměřen předně na airsoft. Jedná se, v současné době, o jeden z nejoblíbenějších speciálních dětských táborů. Každý náš airsoftový tábor je zaměřený na určité téma vojenství. Letošní VOJENSKÁ AKADEMIE simuluje klasický vojenský výcvik, který je upraven pro mládež a jejich zábavu.Pod dohledem zkušených vedoucích a za přísných bezpečnostních pravidel a podmínek tzv. „fair play“, se děti dostanou k plnění bojových úkolů ve všech možných situacích. Bojuje se ve dne i částečně v noci, budou podstupovat úkoly, při kterých si osvojí některé základní dovednosti.Našim cílem je naučit děti se navzájem podporovat, důvěřovat si a pracovat ve skupině, ale také zjistit své vlastní možnosti a dovednosti. Vedoucí předávají své zkušenosti dětem a to například z odvětví zdravovědy, topografie, taktiky, sebeobrany a znalosti bezpečné manipulace s airsoftvovou zbraní. Děti se také naučí určité disciplíně, řádu a pořádku.

Okolie

Rekreační středisko 364 53 Čichořice,  okres Karlovy Vary.

Děti jsou ubytovány  čtyřlůžkových chatkách. Sociální zařízení, umývárny s teplou vodou a kuchyně jsou ve zděné budově.Jídelníček je sestaven dle hygienických norem pro dětské stravování, a pitný režim zajištěn po celý den.

Doprava

Individuální

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár