Opravdu?

TEENAGER 6

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Občanské sdružení MAMUT

Aktualizované: 21.12.2016 00:00

Základné informácie

Šestý ročník vždy plně obsazeného pravého teenager tábora. Sport, diskotéky, noční hry, seznamka, adrenalin, zážitky, ... tábor, který nikdy neusíná :-)
Cena:
3 600 Kč
139,56 EUR
Voľné miesta:
30  /  80   (zostáva / max)
Dátum:
08.08.2017 - 18.08.2017
Vek:
13 - 17 rokov
WWW:

Kontaktná osoba

Adam Vančík
 
704 700 630

Miesto konania

 
Šumperk
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 50,11930°, 16,93917°

Program

Typ tábora: Pro mládež
Ubytování: Budova, chatky a stany s podsadou

Program
Viva la revulución! Rok 2017 pojmeme trošku jinak než všechny ty předchozí. Vernesto Vafael Vuevara de la Verna totiž chystá svou táborovou revoluci toto léto! Skončeme se zaběhlým systémem! Proč mají hrát fotbal dvě družstva? Proč se noční hry musí hrát jen v noci? A proč na diskotéce nehrajeme žádnou latino ameriku? A hlavně! Už žádnou cenzuru v Mamutím řevu! Ať žije revoluce! Ať žije zábava! Ať žije noční výlet na Kralický Sněžník za východem slunce!Tábor vychází z oblíbené táborové myšlenky soutěže oddílů proti sobě v celotáborové hře.

Okolie

Mamutov je především táborová základna specializovaná především pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety, seznamovací a adaptační kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska se nachází v horském údolí Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce a ohřívá jej (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností na výlety. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou, taneční klubovny, herny se stolním tenisem, hřišti, kamenným ohništěm a dostatkem travnatých prostorů pro hry. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit.

Doprava

BUS: Přerov, Prostějov, Olomouc, Mohelnice, Zábřeh na MoravěVLAK+BUS: Ostrava, Hranice na Moravě, Praha, Pardubice, Brno

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár