Opravdu?

Teen Camp

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Tábory Mamu

Aktualizované: 21.12.2016 00:00

Základné informácie

#párty#hry#zábava#kámoši#smích#louka#hvězdy#placák# odřenýkolena#frontavjídelně#diskotéky#pěkníkluci#krásnýholky# záchatysmíchu#respekt#příštírokchcijetzas!!!!
Dátum:
29.07.2017 - 08.08.2017  
Vek:
9 - 14 rokov
Voľné miesta:
40  /  80   (zostáva / max)
Cena:
3 600 Kč
137,8 EUR

Kontaktná osoba

Adam Vančík
 
704 700 630

Miesto konania

 
Šumperk
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 50,11948°, 16,93955°

Program

Typ tábora: Pro mládež
Ubytování: Budova, chatky a stany s podsadou

Program
Letos již třetí ročník ultra-mega-božího-nejlepšího campu pro všechny bláznivé děcka, které si chtějí najít novou partu kámošů, běhat po lese a válet se každý den smíchy!Na Teen Campu se snažíme o to, aby si děti odpočinuly od klasických povinností a nasbíraly pozitivní energii na další školní rok. Zároveň se snažíme děti vyhecovat a motivovat tak, aby byly aktivní a zapojily se v každém směru. Ale samozřejmě máme taky velkou dávku porozumění a hlavně a to především děláme tábor na POHODU! Takže bez stresů a trestů.Máme za sebou rok 2015, kdy jsme byli každý den v jiné době, jako například pravěk či budoucnost. V roce 2016 jsme tábor motivovali pomocí filmových scénářů nejznámějších kinových trháků a prožili tak společně akční HungerGames, nebo srandovní Madagaskar a spoustu dalších. Tento rok vyzkoušíme opět něco nového a to konkrétně tematické dny. To znamená, že našim táborem nepovede žádná přímá linie, ale budeme každý den skákat na jinou vlnu atmosféry.

Okolie

Mamutov je především táborová základna specializovaná především pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety, seznamovací a adaptační kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska se nachází v horském údolí Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce a ohřívá jej (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností na výlety. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou, taneční klubovny, herny se stolním tenisem, hřišti, kamenným ohništěm a dostatkem travnatých prostorů pro hry. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit.

Doprava

BUS: Přerov, Prostějov, Olomouc, Mohelnice, Zábřeh na MoravěBUS+VLAK: Ostrava, Hranice na Moravě, Praha, Pardubice, Brno

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár