Opravdu?

Letní tábor pro děti z Prahy a okolí

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: HP sport servis - centrum volného času, z.s.

Aktualizované: 05.04.2017 00:00

Základné informácie

Letní dětský táborS Marcipánem do přírody ... ...aneb „jsi dobrý zálesák?”Tábor plný poznávání přírody,zálesáckých pravidel,nocování pod širákem,rozdělávání ohňů,stavení přístřešků,plnění zálesáckých hodností,různé hry,soutěže ...
Dátum:
23.07.2017 - 28.07.2017  
Vek:
6 - 17 rokov
Voľné miesta:
35  /  45   (zostáva / max)
Cena:
3 200 Kč
120,03 EUR

Kontaktná osoba

Marcel Huňka
 
603552628

Miesto konania

 
Jablonec nad Nisou
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,73595°, 15,44387°

Program

Typ tábora: Dobrodružný
Ubytování: Horský penzion

Program
Program táboraVe své činnosti klademe velký důraz na poskytování kvalitních služeb všem dětem bez rozdílu věku či pohlaví. Při tvorbě programu vycházíme z hesla "Kdo si hraje, nezlobí", proto je nabitý hrami, soutěžemi, sportem a zábavou. Spousta dětí se k nám vrací z důvodu perfektně připravených celotáborových her, které mají vždy nějaké atraktivní téma. Hra je většinou koncipována tak, aby se děti bavily a aby si ji plnými doušky užily. Začíná realizovat hned v první den příjezdu dětí, ty pak mezi sebou vedou klání v různých disciplínách a sportu po celý týden. Celotáborové hry se připravují s velkým předstihem vedoucími, kteří uplatňují již letité zkušenosti s organizací a s prací na letních dětských táborech.

Okolie

Prostředí a ubytováníHorský penzion Lenoch - Objekt ležící ve ski areálu Studenov, Rokytnice nad Jizerou. Ubytování ve 2 až 4-ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je 56 lůžek.Střídají se zde mateřské školky a školy z celé Evropy,stejně tak jako rodiny s různými školeními, které vystřídáskupina seniorů nebo sportovní soustředění. Stravování Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani, oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Doprava

Doprava je zajištěna z Prahy, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Jizerou až na místo konání a zpět zájezdovým autobusem s videem, klimatizací a WC. Zájemci, kteří nejsou z Prahy, mohou přistoupit i po trase. Každé dítě má v autobuse své místo a je dostatek prostoru na zavazadla.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár