Opravdu?

Camp Musical

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: SKB Brno Černovice

Aktualizované: 08.03.2016 00:00

Základné informácie

Pro táborníky ve věku 13 - 18 let pořádáme týdenní tábor na osvědčeném místě, kam jezdíme již skoro 20 let. Celý program se odehrává v angličtině, letos navíc zapojíme mnohem více lodě (kánoe, kajaky, windsurfing) a rozvineme hudebně-dramatické dovednosti.
Dátum:
25.08.2016 - 31.08.2016  
Vek:
13 - 18 rokov
Voľné miesta:
38  /  40   (zostáva / max)
Cena:
2 600 Kč
98,84 EUR

Kontaktná osoba

Ing. Michal Škaroupka
 
731 552 722

Miesto konania

 
Jihlava
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,20025°, 15,36962°

Program

Typ tábora: Jazykové
Ubytování: Stany s podsadou a budova

Program
Podobně jako v minulých letech se celotáborová hra i většina táborové komunikace budou odehrávat v anglickém jazyce. Etapy celotáborové hry vyvrcholí letos za asistence vedoucích kompozicí muzikálu, z velké části v angličtině, na jehož finální představení jsou v podvečer 30.8.2016 zváni i rodiče. O místě a začátku vystoupení bude včas poskytnuta informace. Vřele vítány budou proto i jakékoli hudební nástoje.Letos hodláme zapojit náš rybník podstatně více než v minulých letech, bude probíhat výuka ovládání kánoí i kajaků a táborníci si vyzkouší i jízdu na windsurfingu. Získané dovednosti uplatní v několika etapách celotáborové hry, které bychom rádi od fyzické náročnosti nasměřovali spíše k obratnosti a důvtipu.

Okolie

Tábor se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny pod horou Javořice na břehu rybníka Dolní Mrzatec v katastru obce Mrákotín u Telče, okres Jihlava. K ubytování slouží až 35 podsadových stanů vybavených postelemi s molitanovou matrací, k provozu tábora pak několik hospodářsko-administrativních chatek (klubovna, ošetřovna, velín, sklad) a spojená budova kuchyně a jídelny. Hygienický standard poskytuje zděná budova se splachovacími WC, umývárnou a sprchou s teplou vodou. Tábor je napojen na veřejný vodovod i elektrickou síť. Ke sportovnímu vyžití je připraveno travnaté hřiště pro fotbal, volejbal či vybíjenou. Mezi naše samozřejmé standardy patří strava 5× denně a celodenní pitný režim.K vybavení tábora patří i množství lodí, molo u přilehlého rybníka a vodácké potřeby.

Doprava

Doprava je individuální, neboť účastníci jsou z různých částí ČR, nicméně jsme schopní zkoordinovat alespoň dopravu auty vedoucích / rodičů na trase Brno - Třebíč - Mrákotín.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár