Opravdu?

VPT AQIS - Lipno 2021

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: VPT AQIS

Aktualizované: 23.04.2021 16:23

Základné informácie

Tábor sídlí na lesní pasece na břehu Lipna v jeho nejkrásnější části bez civilizace, poblíž Dolní Vltavice. Nemá elektřinu, táborníci se pod dohledem vedoucích sami starají o oheň na vaření a o přípravu jídla, nemá ani vodovod, vodu čerpáme z vlastní (hygienicky prověřené) studny jak pro kuchyň tak do umýváren. Bez televize a internetu si děti na tábořišti užijí 15 dní plných her a soutěží, přeplavou Lukavickou zátoku, absolvují vodácký výcvik na pramicích, kanoích a kajacích a všechny sjedou Vltavu do Českého Krumlova. Zdravotnické zajištění kvalifikovanými osobami. Ubytování je ve dvoulůžkových stanech s pevnou podsadou, pro případ silné nepřízně počasí je k dispozici rozsáhlá budova základny se sušením oblečení. K dispozici účastníci mají pádla, vesty a lodě nejen pro výcvik, ale i pro "vodní" výlety po okolí.

Dátum:
31.07.2021 - 14.08.2021
Vek:
9 - 16 rokov
Kapacita:
42
Základní cena:
5 500 Kč
216,41 EUR
Poznámka k ceně:
sleva za sourozence

Kontaktná osoba

Václav Straka
 
+420602327993

Miesto konania

Unnamed Road  
382 26 Černá v Pošumaví
Český Krumlov
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 48,69749°, 14,10141°

Program

Tábořiště leží 100 m od vodní hladiny Lipna na slunné lesní pasece poblíž Dolní Vltavice, kam se zatím výdobytky civilizace nedostaly, což je pro náš stanový tábor moc fajn.

 

Jako každoročně připravujeme vodácký výcvik pro začátečníky i již ostřílenější vodáky, sjezd části Vltavy, spoustu zajímavých her a výletů, sportovní soutěže, návštěvu letního kina, večery u táboráku a samozřejmě zase novou zajímavou a neopakovatelnou celotáborovou hru.

 

Okolie

Tábor sídlí na lesní pasece na břehu Lipna v jeho nejkrásnější části bez civilizace, poblíž Dolní Vltavice. Nemá elektřinu, táborníci se pod dohledem vedoucích sami starají o oheň na vaření a o přípravu jídla, nemá ani vodovod, vodu čerpáme z vlastní (hygienicky prověřené) studny jak pro kuchyň tak do umýváren.

 

Doprava

Objednaným autobusem z Prahy. V případě jiných požadavků lze dohodnout dopravu rodiči až přímo do tábořiště

 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár