Opravdu?

Týden s večerníčkem

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: CK ŠPUNTÍK, s.r.o.

Aktualizované: 05.04.2016 00:00

Základné informácie

Pobyt pro rodiny s pohádkovým programem pro špuntíky ideálně ve věku 3 - 10 let. Slyšeli jsme, že někde v Deštném bude možné v červenci potkat Večerníčka - a možná i jeho kamarády! Pojeďte se s nimi seznámit osobně :o)
Dátum:
02.07.2016 - 09.07.2016
Vek:
3 - 10 rokov
Voľné miesta:
20  /  40   (zostáva / max)
Základní cena:
4 190 Kč
171,06 EUR

Kontaktná osoba

Ing. Dagmar Žďárková
 
739 573 598

Miesto konania

 
Deštné v O.h.
Ústí nad Orlicí
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 50,30095°, 16,34732°

Program

Typ tábora: Pro rodiče s dětmi
Ubytování: Penzion

Program
Pro špuntíky máme připravený pohádkový program plný postaviček, které na Aničku tentokrát doprovodí loňský jubilant Večerníček J. Procházky, soutěže, hraní, tancování, zpívání, výtvarná dílnička, olympiáda, opékání buřtíků i závěrečný jarmark - to všechno čeká na děti.Ale nezapomínáme v programu ani na dospěláky. Kromě deskových her, zpívání s kytarou nebo jen tak večerního povídání, připravuje naše instruktorka Marťa na každý den necelou hodinku cvičení zaměřeného tak, jak si budete přát - zdravá záda, pevné bříško, protahování, kruhový trénink….. Pokud nebudete mít s sebou tatínka nebo budete cvičit celá rodina, rádi Vám v době cvičení naši instruktoři Vaše špuntíky pohlídají.
 

Okolie

Pokoje v penzionu Anička jsou jednoduše, ale čistě zařízené, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je tělocvična s malou posilovnou, letní terasa, ohniště a možnost grilování, hřiště na míčové hry, venkovní bazén, dětské hřiště s dřevěnými průlezkami a ohrada s kozičkami. Zahrát si můžete šipky i kulečník. V Deštném je možno navštívit nedalekou jízdárnu a svézt se na koních, lanové centrum nebo saunu v sousedství penzionu. Všude kolem je krásná příroda a tak i v den volna určitě budete mít kam zamířit na pěkný výlet.
 

Doprava

Doprava na pobyt je individuální.
 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár