Opravdu?

LDT Terénní berušky

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: OS ČČK Kolín

Aktualizované: 22.03.2016 00:00

Základné informácie

Jsme týmem, který již dvacet let pořádá letní dětské tábory. Máme za sebou bohatou a úspěšnou táborovou historii.
Dátum:
02.07.2016 - 16.07.2016
Vek:
6 - 14 rokov
Kapacita:
110
Základní cena:
5 490 Kč
224,13 EUR

Kontaktná osoba

Jan Veselý
 
775 969 103

Miesto konania

Rekreační zařízení Ředkovec  
 
Ředkovec
Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Program

Typ tábora: Pro děti
Ubytování: Chatky

Program
Děti jsou na táboře podle věku rozděleny do oddílů, které proti sobě soutěží v celotáborové hře (CTH). Každoročně vymýšlíme pro děti nové, originální téma. V rámci CTH je pro táborníky připraveno mnoho divadelních představení, ve kterých hrají naši vedoucí a která utváří děj naší hry. Na divadlo navazují soutěže, kde soutěží oddíly proti sobě a získávají tak body. Čeká nás celodenní výlet po okolí, ať už se vydáme jen tak do přírody, na rozhlednu nebo někam za historií, vždycky děti po cestě čeká spousta zábavy. Na konci tábora se spolu oddíly utkají v závěrečné hře, která může pěkně zamíchat pořadím a všechno změnit. Před odjezdem proběhne vyhlášení výsledků a ohromná rozlučková diskotéka.
 

Okolie

Rekreační zařízení Ředkovec se nachází v překrásné přírodě Českomoravské vrchoviny, 15 km od Havlíčkova Brodu směrem na Světlou nad Sázavou, na jednom z nejčistších míst v České republice.Rekreační areál se rozkládá uprostřed lesů na břehu rybníka. V provozu je celoročně a je vhodný pro rekreace rodin s dětmi, seniorů, pořádání škol a školek v přírodě, letních i zimních táborů pro děti, oslavy, školení , semináře atd.Stravování je zajištěno celodenní – snídaně, oběd, večeře, podle přání dopolední či odpolední svačinka nebo je možné si zakoupit v občerstvení nějakou dobrůtku. Večery lze trávit v útulné vinárně nebo v klubovně s TV a DVD.
 

Doprava

V den nástupu 2. 7. v 12:30 hod. se sejdeme v Kolíně před vlakovým nádražím, odkud dále budeme pokračovat vlakem a poslední kousek cesty se projdeme. Naše zavazadla nám do tábora odveze nákladní auto, abychom mohli jít co nejvíc nalehko. Každý by měl na cestu mít jen batůžek se svačinou, pitím a pláštěnkou pro všechny případy.
 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár