Opravdu?

Po stopách Sherlocka Holmese

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace

Aktualizované: 27.05.2016 00:00

Základné informácie

Vydejte se s námi na tábor s nejznámějším detektivem Sherlockem Holmesem a jeho společníkem Dr. Watsonem. Můžete se těšit na zapeklité detektivní případy i překvapivá rozuzlení a to všechno v letní atmosféře Tábora Smrčná.
Dátum:
01.07.2016 - 10.07.2016
Vek:
6 - 15 rokov
Voľné miesta:
5  /  50   (zostáva / max)
Základní cena:
3 100 Kč
127,52 EUR

Kontaktná osoba

Ing. Jan Korbel
 
+721401168

Miesto konania

Základna DDM Jihlava  
 
Smrčná nad Sázavou
Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,65764°, 15,35731°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Chatky a stany s podsadou

Program
V programu jsou zastoupeny jak oddílové klasické táborové hry (především odpoledne), tak nejrůznější individuální aktivity (dopoledne). Mezi dopoledními hrami si děti mohou vyzkoušet takové aktivity, jako jsou výtvarné činnosti, taneční podložky, hra na kytaru a zpěv, chůze po laně (slackline), frisbee hry, Kubb, nebo jednoduché pohybové a kooperativní hry. Odpolední hry nabízí pestrou škálu her, od sportovních turnajů, přes kreativní hry, až po klasickou stezku odvahy. Během tábora jsou dva večery věnovány oblíbeným diskotékám. Také se vypravíme na výlety do okolí.
 

Okolie

Tábor se nachází v krásném prostředí Posázaví mezi loukami a lesy přímo vedle řeky. Děti zde jsou ubytované v chatičkách (mladší) nebo ve stanech s podsadou. Děti mohou používat nově zbudované umývárny se sprchami, k dispozici jsou suché toalety. Na základně je velká jídelna, která zároveň slouží jako klubovna. Pořádáme tu taky diskotéky pro děti. V areálu je písčité hřiště, kde děti mohou hrát různé sportovní hry, jako např. basketbal, nohejbal nebo volejbal. V prostoru tábora taky hrajeme fotbal a další hry. Také se zde nalézá zděná budova, kde je zdravotník, marodka, sklad sportovního náčiní a organizační místnost. Tábor leží v údolí řeky Sázavy, v kraji zvaném Posázaví. Blízko tábora je les, kde se nachází tzv. Pěticestí, časté dějiště táborových her. Tři kilometry od tábora je známý kemp Stvořidla. Nedaleko tábora leží obec Světlá nad Sázavou, odkud také jezdí vláček do Smrčné, trampy přezdívaný sázavský Pacifik. Asi 10 km od tábora je i známá Lipnice. Některá z těchto míst budou cílem našich výletů.
 

Doprava

Děti se mohou na tábor dopravit buďto autobusem, který je vypravován z Jihlavy, nebo lze děti na tábor dovézt autem (po předchozí dohodě).
 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár