Opravdu?

Dobrodružství s piráty

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: DDM Symfonie Poděbrady

Aktualizované: 03.02.2016 00:00

Základné informácie

Nechte doma suchozemskou nudu a pojeďte si s námi užít parádní prázdninové dobrodružství na tábor uprostřed lesů! Celotáborová hra, sportovní i rekreační program a oddílové hry.
Dátum:
10.07.2016 - 23.07.2016
Vek:
7 - 15 rokov
Kapacita:
90
Základní cena:
4 600 Kč
180,78 EUR
Prihláška:

Kontaktná osoba

Ing. Milan Hercik
 
602 368 795

Miesto konania

 
Plzeň-sever
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 50,01129°, 13,13693°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Chatky

Program
Na děti čeká plnění různých úkolů celotáborové hry, letos tématicky zaměřenou na piráty a ostrov pokladů. K tomu přidáme vrchovatou porci tradičních tábornických dovedností, profesionálních diskoték, tajemného spaní pod širákem a jiných vypečených kratochvílí. Díky okolí tábora je samozřejmostí i návštěva např. Manětínského zámku, nebo jiných zajímavostí v okolí. Program tábora je samozřejmě uzpůsoben aktuálnímu počasí (suchá i mokrá varianta)

Okolie

Táborová základna ve Zhořci u Manětína poskytuje svým obyvatelům perfektní zázemí pro veškeré aktivity. Ubytování ve čtyřlůžkových kajutách, k dispozici splachovací WC, umývárny, klubovna a především dobře vybavená kuchyň s velkou jídelnou.

Doprava

Doprava může být individuální (po domluvě s organizátorem tábora) a nebo táborovým autobusem.Autobusy budou vyplouvat z Poděbrad z ulice Za Nádražím 56, od budovy DDM, pro malé piráty z Prahy a okolí zastavíme jako obvykle na autobusové zastávce u Centra Černý Most (směr do centra) a v případě zájmu o nalodění posádky z Plzně a okolí, plánujeme taktéž zastávku v Plzni (bude upřesněno). Tak neváhejte a vydejte se s námi na dobrodružnou plavbu!!!

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár