Opravdu?

Prázdninové toulání se Špuntíkem

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: CK ŠPUNTÍK, s.r.o.

Aktualizované: 05.04.2016 00:00

Základné informácie

Stejně jako minulý rok, chystáme pro děti tři jednodenní a tentokrát bychom rádi i jeden dvoudenní výlet s přenocováním, táborákem a opečenými buřtíky.
Dátum:
11.07.2016 - 15.07.2016  
Vek:
7 - 13 rokov
Voľné miesta:
10  /  20   (zostáva / max)
Cena:
2 350 Kč
92,76 EUR

Kontaktná osoba

Ing. Dagmar Žďárková
 
739 573 598

Miesto konania

 
Brno-město
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,17383°, 16,59863°

Program

Typ tábora: Příměstské
Ubytování: Bez ubytování

Program
Stejně jako minulý rok, chystáme pro děti tři jednodenní a tentokrát bychom rádi i jeden dvoudenní výlet s přenocováním, táborákem a opečenými buřtíky J.Sraz budeme mít vždy v 8 hodin v a vracet se budeme kolem 16:30. Každý den tábora se vydáme pěšky, autobusem nebo vlakem za nějakou přírodní či kulturní zajímavostí. Naše putování bude doplněno pátráním po zvláštnostech navštíveného místa a samozřejmě nebudou cestou chybět ani oblíbené hry, které s dětmi hrajeme na letních či podzimních táborech.Pro děti bude zajištěn oběd formou obědového menu nebo obědového balíčku.Budeme výletovat za každého počasí, ale pokud by ráno předpověď slibovala celodenní déšť, zajistíme dětem náhradní program v suchu.Podrobný rozpis výletů obdrží rodiče cca měsíc před konáním tábora. Skladbu výletů přizpůsobíme věku dětí a také se budeme snažit zařadit případné zajímavé prázdninové akce a programy, které se budou konat v blízkém okolí Brna. Předpokládaná pěší délka výletů bude asi 10 km.

Okolie

Výletovat budeme v okolí Brna. Přesné trasy budou plánovány až na základě věkového složení účastníků.

Doprava

Děti si každé ráno vyzvedneme na smluveném místě a tamtéž je také odpoledne dovedeme. Cestovat budeme hromadnou dopravou IDS JMK a samozřejmě pěšky :o)

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár