Opravdu?

Příměstské tábory CK Robinson

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Cestovní kancelář ROBINSON s.r.o.

Aktualizované: 17.05.2016 00:00

Základné informácie

Příměstský tábor - ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani chvíli nenudil.Tábor je určen pro děti ve věku od 5-ti let.
Dátum:
04.07.2016 - 26.08.2016  
Vek:
5 - 12 rokov
Cena:
2 690 Kč
103,56 EUR

Kontaktná osoba

Petra Melecká
 
739 465 49

Miesto konania

 
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Program

Typ tábora: Příměstské
Ubytování: Bez ubytování

Program
Staň se Superhrdinou! Letošní prázdniny budou ve znamení superhrdinských činů. Děti se mohou těšit na soutěže, sportovní hry, napínavé experimenty, zajímavé výlety a spoustu zábavy. Na jeden z výletů letos vyrazíme letos JumpParku. Protože každý superhrdina umí létat, nebo alespoň hodně daleko skákat! A to se v Jumpparku trénuje nejlépe :-)V programu se zaměříme na pohybové aktivity a sportovní hry. Maximum času budeme s dětmi venku v přírodě, na hřišti, nebo na koupališti. Například v superhrdinském desetiboji vyzkoušíme jejich obratnost a sílu – čeká je například plížení mezi „laserovými“ paprsky, souboj s vodními bombami a další úkoly.Každý Superhrdina i Superhrdinka si vymyslí své originální jméno a bude vládnout nějakou mimořádnou schopností. Také si vyrobí svůj super kostým a zkonstruuje super zbraň. Uděláme sérii akčních fotek a vytvoříme vlastní komiks. A na závěr, jak už to u superhrdinů bývá, se děti utkají se Superpadouchem ve velké závěrečné bitvě.

Okolie

Příměstské tábory probíhají v Praze a přilehlém okolí.Dejvice, Suchdol, Jinonice, Smíchov, Braník, Klánovice, Říčany a Radotín. Z každé lokality vybíráme pro naše aktivity to nejlepší - Roztocký háj, park Stromovka, Prokopské údolí, park Dobeška, koupaliště Biotop Radotín... Maximum času budeme s dětmi venku v přírodě, na hřišti, nebo na koupališti. V případě špatného počasí bude k dispozici bohatě vybavená klubovna.

Doprava

Individuální, nebo možnost předání na určených stanicích metra.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár