Ing. Michaela Čumpelíková Aloha Camp

  IČ: 60493232

0 hodnocení
Prejsť na hodnotenie
Aktualizované: 11.01.2022 13:08

Základné informácie

Tábor s výukou angličtiny. Individuální přístup, pouze max. 30 dětí, 3 vedoucí, 2-3 instruktoři. Dopolední výuka hravou a praktickou formou, odpoledne táborové aktivity, celotáborová hra, sport, koupání.

Tábor s dopolední výukou angličtiny. Individuální přístup, pouze max. 30 dětí, 3 vedoucí, 2-3 instruktoři. Fungujeme spíš jako velká rodina. Dopoledne jsou děti ve skupinkách podle úrovně angličtiny, odpoledne soutěží ve skupinkách sestavených podle věku, v každé skupince jsou malí i větší dohromady a pomáhají si. Dopolední výuka probíhá zábavnou a praktickou formou, odpolední program zahrnuje různé hry, soutěže, aktivity jako střelba ze vzduchovky, luku, chození na chůdách, koupání, učíme se šifrovat, morseovku, hledáme poklad, zpíváme. Večery trávíme pospolu, opět s programem, často a rádi sedíme u ohníčku s kytarou, máme večerní hry, stezku odvahy, noční hry. Cílem je nejen zlepšení v angličtině, ale také naučit děti nové dovednosti, omezit vliv technologií na trávení volného času a nabídnout jim místo toho vzájemnou sociální interakci, nové podněty, možnost vyzkoušet si něco nového, být součástí týmu, hrát fair play a pomáhat jeden druhému.

Děti si odvezou kromě krásných zážitků také zpěvníček a skriptíčka s řadou aktivit do angličtiny.

Po ranní rozcvičce je snídaně. Až do oběda máme angličtinu, během ní i dopolední svačinu. Po obědě je polední klid a po něm odpolední program, což jsou běžné táborové aktivity jako hry, celotáborová hra, koupání, sport, batikování triček, legrace. Po večeři je večerní program, společné hry, večerní a noční hry venku dle počasí, stezka odvahy, táboráky s opékáním špekáčků a posezení s kytarou.

Kontakty

Sídlo

Horácké náměstí  1468 ⁄ 6
62100 Brno  –   Řečkovice
Brno-město
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Usporiadané udalosti

Táto organizácia usporadúva žiadne udalosti.

Posledné komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
Detaily