Pavlína Křepelková

0 hodnocení
Prejsť na hodnotenie
Datum poslední změny: 25.05.2017 15:56, Datum vytvoření: 25.05.2017 15:56
76573991

Základné informácie

Letní filmový a herecký tábor 2017 u Hracholuské přehrady, nedaleko Stříbra, Plzeňský kraj.
Pro herecké a filmové nadšence od 9 - 18 let. 

Na našem hereckém a filmovém táboře Vás čekají každé dopoledne výukové hodiny hraní a odpoledne se stanete součástí natáčení filmu podle scénáře. V rámci herecké výuky se účastníci zabývají základy hereckého projevu, etudami, mluveným projevem a přípravou textu k odpolednímu natáčení, které je hlavní náplní tábora. Natočený film pak obdržíte v sestříhané verzi jako vzpomínku a případnou prezentaci u filmových a TV castingů, při premiéře v prostorách kinosálu. Užijete si samozřejmě i legrace, opékání buřtů, diskoték, atd.. Tábor je pro všechny, kteří mají chuť poznávat a objevovat a možná se jednou této profesi věnovat nebo si jen chtějí užít spoustu legrace.

Ubytování je zajištěno v chatkách. Čisté povlečení a náhradní lůžkoviny jsou vždy k dispozici. Areál je vybaven dostatečným sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou. Vybavení tábora je v naprostém souladu s hygienickými předpisy. Veškeré společné místnosti, sprchy a toalety jsou denně uklízeny. Pestrá strava je 5x denně. K dispozici je velká jídelna, společenská místnost a hřiště. 

Máme poslední volná místa v termínu 29.7. - 8.8. 2017 turnus B. Ostatní termíny a turnusy jsou již obsazeny. Více informací na www.divadlofilm.cz pod složkou “Letní tábory” nebo volejte na 607 975 904.

Kontakty

Sídlo

Lamačova  633 ⁄ 4
15200 Praha  –   Hlubočepy
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika


Poriadané udalosti

Táto organizácia usporadúva žiadne udalosti.

Poslední komentáře

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
Detaily