Opravdu?

FasTrack Camps - Umělecký ateliér

Přejít na hodnocení

Pořadatel: FasTracKids centrum rozvoje

Aktualizováno: 08.06.2020 12:04

Základní informace

Příměstský tábor "Umělecký ateliér" je vhodný pro děti, které rády tvoří, jsou kreativní nebo by se to rády naučily. Každý den si zhotoví nějaké vlastní umělecké dílo, které v pátek vystaví v umělecké galerii, na jejíž návštěvu jsou všichni zváni.

Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte se inspirovat k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilustrací, ...

Tábor se koná v bezpečném prostředí FasTracKids centra rozvoje v malých skupinkách po maximálně 8 dětech.

 

Datum:
10.08.2020 - 14.08.2020  
Věk:
3 - 8 let
Kapacita:
8
Cena:
4 560 Kč
Cena za půldenní docházku bez oběda včetně všech kreativních pomůcek:
2 850 Kč
Poznámka k ceně:
za celodenní docházku včetně stravy a všech pomůcek pro kreativní činnost

Kontaktní osoba

Silvie Knížetová
 
730 802 507

Místo konání

naproti nádraží Praha-Dejvice  
Václavkova  297 ⁄ 10
160 00 Praha 6  –   Dejvice
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,09755°, 14,39992°

Program

Typ tábora: Umělecký
Ubytování: Bez ubytování

Program
Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný? To a ještě mnohem více FasTrack® Camps nabízí dětem ve věku 3-12 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestavený na základě studií předních vědců. FasTrac Camps® nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci rozvíjet i o prázdninách. Soustředí se na to, aby se malí průzkumníci po celou dobu dobře bavili. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack® Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním.

Okolí

Dopolední program běží převážně v našem certifikovaném FasTracKids centru rozvoje v Dejvicích. Odpoledne trávíme čas na blízkém dětském hřišti, chodíme na exkurze a další místa. Naše centrum rozvoje si můžete přijít prohlédnout v rámci bezplatných ukázkových hodin programu FasTrack FUNdamentals (po domluvě od PO do SO) a uvidíte, zda-li se dětem u nás bude líbit.

Najdete nás naproti nádraží Praha-Dejvice.

Doprava

Do FasTracKids se dostanete MHD během 30 minut ze všech městských částí Prahy. Podrobný popis naleznete na našich stránkách. 

Nejoblíbenější je zastávka metra, tramvají a autobusů Hradčanská, která je 4 minuty chůze od našeho centra.

https://fastrackids.cz/praha6/kontakt-2/30-minut-od-fastrackids-v-dejvicich/

Autem bez problémů zastavíte před centrem v ulici. Parkovat lze v ulici nebo na parkovišti, které je hned vedle nádraží, tj. do 50 m od našich vstupních dveří. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář