Opravdu?

Jazykový letní tábor Forum Camp - Český Krumlov

Pořadatel: European Youth Forum

Aktualizováno: 24.04.2020 12:11

Základní informace

Výuka ruštiny nebo angličtiny:

Výuku vedou výhradně kvalifikovaní rodilí mluvčí ze zemí, kde je ruština nebo angličtina úředním jazykem. Jedná se o lektor/y/ky, kteří mají zkušenosti v práci s dětmi, vyučují v České republice na vysokých, středních či základních školách.

Jazyky se na našem táboře učíme téměř každé dopoledne. Lekce trvají 3–4 hodiny, vyučovací doba je závislá na fyzické únavě dětí. Pokud to počasí dovolí, učíme se v přírodě – na louce nebo v lese, před deštěm býváme nuceni schovat se v zastřešených prostorách.

Ve výuce se snažíme o individualizovaný přístup k dětem. Vycházíme z jejich věku, zájmů a dosažené úrovně znalosti jazyků. Podle těchto kritérií je rozdělujeme na skupinky čítající kolem 10 -13 dětí, v nichž se pak učí.

Datum:
09.08.2020 - 28.08.2020  
Věk:
8 - 17 let
Cena:
5 990 - 6 500 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

09.08.2020 - 18.08.2020  
5 990 Kč
18.08.2020 - 28.08.2020  
6 500 Kč

Kontaktní osoba

Anastasia Adeeva
 
(+420) 773 170 954

Místo konání

Alšova jihočeská galerie  144
373 41 Hluboká nad Vltavou
České Budějovice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,05232°, 14,44190°

Program

Ubytování: Ubytování v chatkách nebo srubové ubytovny v pokojích od dvou do šesti lůžek. Každá ubytovna má své sociální zařízení a terasy s posezením. Ubytovaní v chatkách mají k dispozici společná sociální zařízení a sprchy.

Stravování: strava je zajištěna 5 x denně, kvalitní samoobslužné stravování a pitný režim.

Program:

Dopoledne se věnujeme (dle zaměření) intenzivnější výuce ruštiny nebo angličtiny, která probíhá v malých skupinách a kde se děti učí nové fráze, slovíčka, prohlubují také znalosti gramatiky.

K odpoledním programu patři snadná komunikace v z zvoleném jazyce jako:

  • Anglický/rusky čaj, Anglický/Rusky Detektiv;
  • Naš Zpravodaj z různých časti Světa Online;
  • Show Hvězd, Červeny Koberec Hollywoodu, Broadway muzikál.

Jazyku jsou zasvěceny i některé večerní programy nebo jejich části. Během turnusu se vždy koná jazykový soutěž, kde mohou děti změřit své síly v tom, co se během svého pobytu na táboře naučily.

Nejlepší účastnicí získávají pamětní diplomy a medaile. Vítězové táborových soutěží získávají možnost účasti v mezinárodních programech.

Absolutní vítěz získává voucher (poukaz) do Disneylandu!

Volný čas mezi dopolední výukou a každodenní taneční lekcí vyplňují různorodé workshopy či sportovní aktivity. Samozřejmě přijde řada i na táborák nebo na diskotéku. Nechybí ani koupání v bazéně nebo celodenní výlet.

Okolí

Táborové letní středisko se nachází na Šumavě, mezi Českým Krumlovem a lipenským jezerem. Návštěvníci ocení krásné kopcovité prostředí Šumavy, jehličnaté lesy a především nedotčenou čistou přírodu.

K pohodě a bohatému vyžití  slouží bazén 10×19 metrů, dětský bazén, dvě volejbalová hřiště, jedno fotbalové hřiště, dva stoly pro ping-pong, velká trampolína, houpačky, kolotoč, dětský koutek se skluzavkou a pískovištěm, painballové hřiště, prostor pro petang.

Dva kamenné krby s vlastní pergolou, každý na jiném konci areálu. Přírodní ráz celého areálu je umocněn mnoha stromy, keři a květinami.