Opravdu?

SPA-kemp Vojenská akademie III.

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Spolek přátel airsoftu

Aktualizováno: 24.01.2018 06:54

Základní informace

O co půjde v SPA-Kempu?

Náš spolek pořádá letní tábory zaměřené na vojenství a airsoft. Jedná se o tábory plné výcviku, scénářových her, získávání praxe v dovednostech potřebných při orientaci v přírodě, pomoci druhým lidem a samotném přežití. Tábor simuluje klasický vojenský výcvik, který je samozřejmě uzpůsoben možnostem a výchově mládeže a v neposlední řadě jejich zábavě. Jak již bylo minulý rok, budou opětně dvě akademie Veterán a Junior. Program pro obě skupiny bude stejný, pouze s rozdílem náročnosti a rychlosti výcviku.


 

Datum:
12.08.2018 - 26.08.2018  
Věk:
9 - 18 let
Kapacita:
70
Cena:
4 200 Kč
Poznámka k ceně:
sourozenecká sleva
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Lucie Parthová
 
+420739044180

Místo konání

 
Česká republika

GPS: 50,09394°, 13,28354°

Program

Co nabízí náš airsoftový tábor pro děti?

Nabízíme jim navázání přátelských vztahů, získání nových zkušeností a poznatků z určitých témat vojenství. Zdokonalení fyzické zdatnosti běžnými cvičebními postupy, podpoření soběstačnosti, poslušnosti a kázně. Dále předání znalostí a praxe orientace v terénu, základů první pomoci, bezpečná manipulace s airsoftovou zbraní, základních principů dětské sebeobrany a taktika boje v bezpečných airsoftových podmínkách, apod...

Harmonogram dne letního tábora:

Budíček, rozcvička, ranní hygiena, snídaně + dopolední svačina, příprava na dopolední program, dopolední program, oběd, polední klid, odpolední program + svačina, volnočasové aktivity, večerní hygiena, večeře, osobní volno a večerka.

Ubytování a strava 

Ubytování a strava Děti do 10 let budou ubytovány ve zděné budově na pokojích po čtyřech lůžkách s elektřinou v přední části areálu. Starší děti budou ubytovány v chatkách po čtyřech lůžkách s elektřinou na „kasárnách“. Dívky a chlapci zvlášť. Hygienické zázemí tábora je ve zděné budově s oddělenými sprchami s teplou tekoucí vodou po celý den a oddělené splachovací toalety. Stravování je zajištěno ve zděné budově s vybavenou kuchyní a jídelnou s možností vytápění. Jídlo podáváno 5x denně, na základě kalorických a nutričních norem pro dětskou stravu. Po dohodě jsme schopni zajistit úpravy jídelníčku pro speciální diety určené lékařem (celiakie a diabetes, atd.). Pitný režim zajištěn 24 hodin denně.

 

 

Doprava

vlastní

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář