Zpět

Evidence účastníků tábora

Teto návod je zastaralý, připravujeme jeho aktualizaci!

Jako pořadatel tábora můžete na potálu detske-tabory .info využít evidenci účastníků svého tábora/turnusu. Naveďte si účastníky svého tábora do evidence a zasílejte jim hromadně informace e-mailem. Můžete tak snadno informovat o zveřejnění fotek na vašem webu, zaslat výzvu k hodnocení tábora anebo informovat o konání dalšího ročníku. Tyto údaje jsou ve vlastnictví vaší organizace a data nikam nepředáváme ani nijak nepoužíváme. Evidence je zatím jednoduchá, ale připravujeme i její rozšířenou verzi.

Jak zapnout evidenci účastníků tábora?

V detailu tábora či turnusu najdete v horní liště tlačítko "Účastnící".

Po kliknutí na toto tlačítko se zobrazí zaškrtávací políčko "Používat systém účastníků". Zaškrtnutím tohoto políčka se zobrazí tabulka, do které můžete přidávat účastníky.

Účastníky můžete přidávat jednotlivě pomocí tlačítka "Přidat účastníka". Otevře se dialogové okno s formulářem, kde zadáte údaje konkrétního účastníka. Pomocí tlačitka "Přidání více účastníků" lze hromadně nakopírovat údáje z Excelu. Otevře se dialogové okno, kde pomocí klávesových "ctrl+c" a "ctrl+v" nakopírujete účastníky zadané v excelovské tabulce. Vybrané účastníky lze ze seznamu smazat pomocí tlačítka "Smazat vybrané".

Vybraným účastníkům můžete odeslat jednoduchý e-mail s přílohou prostřednictvím portálu pohodlne .info. Po kliknutí na tlačítko "E-mail" se otevře dialogové okno, kde můžete zadat text e-mailu a odeslat jej.